Vítejte ve světě hedvábného malování...

Top Menu

Radka
Zrůstková
Výtvarnice a návrhářka
Kdo jsem

Jsem majitelkou Ateliéru RAKAY ORIGINAL a v současné době se zabývám především zakázkovou výrobou autorských oděvních originálů (ve spolupráci s několika  profesionálními  krejčovými), módních doplňků především z různých druhů  přírodního hedvábí, případně dalších přírodních materiálů .

Svou tvorbu pravidelně prezentuji na autorských módních přehlídkách.  Má práce je můj splněný sen a já mám největší radost ze spokojených zákazníků.

Moje cesta nebyla a není přímá ani jednoduchá. 

Je to hledání originálního rukopisu a dokonalého zpracování různých druhů hedvábí – bourette, satén, twill, georgette, chiffon, ponge, hedvábný úplet atd. Ale hlavně je to hledání sebe sama.

Zabývám se ručním barvením s novými postupy, malbou, akvarely. Hledám zajímavé kombinace barev a inspiruji se vším, co nás obklopuje. Svět je úžasná inspirace!

Hedvábí je dokonalý materiál a díky parní fixaci zůstávají všechny jeho úžasné vlastnosti zachovány.

Hedvábí je ušlechtilý materiál, ale také další přírodní materiály si zaslouží naši pozornost, protože jsou velmi příjemné na každodenní nošení. Proto barvím a maluji také na len, bavlnu, viskózu a jejich směsi ve formě tkané i úpletové.

Dlouhodobě a s nadšením se věnuji raw food stravování, pokud i vás zajímá zdravý životní styl, podívejte se na můj web Živě a syrově.

Možná by vás zajímala i má nová kniha receptů. Více zde.

“Potkala jsem hedvábí a začala malovat. Můj život je tvořen plněním mých přání a snů. A každý den jsem za to velmi vděčná!” 
Moje nová kniha

Výpravná kniha Zdravě a syrově, která mi právě vyšla, je o způsobu stravování, který je zároveň životní cestou. Na více než stovce receptů ukazuje směr, kterým se můžete vydat a při němž zjistíte, že vnese do vašeho života nové radosti, zlepší vaše zdraví, zvýší vitalitu a životní energii. Při barevném tvoření vlastních jídel ve vás probudí hravou kreativitu a fantazii.

Dobrou chuť…
btt